Aktuálna cena našej nafty:

0,871 €/l + DPH

HistóriaZakladateľom spoločnosti je Milan Kollár. V roku 1993 začal podnikať na základe živnostenského oprávnenia pod názvom Milan Kollár - AUTODOPRAVA.

Zo začiatku poskytoval služby vnútroštátnej prepravy, ktoré prevádzkoval s jedným skriňovým vozidlom AVIA.

Od roku 1995 sa začala modernizácia firmy a postupné rozširovanie autoparku a služieb o medzinárodnú kamiónovú prepravu.

SúčasnosťV roku 2009 sa firma transformovala na MK doprava s.r.o.. Dnes už s viac ako 20-ročnými skúsenosťami poskytuje spoločnosť služby vnútroštátnej prepravy, ale aj medzinárodnej a špeciálnej prepravy, špedíciu či skladovanie tovaru.

MK doprava s.r.o. poskytuje prepravné služby hlavne v krajinách: Nemecko, Holandsko, Belgicko, Luxembursko, ale aj mnohých iných štátoch západnej Európy.

Spoločnosť sídli neďaleko priemyselnej zóny v Považskej Bystrici a disponuje vozidlami, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske emisné normy. Vozidlá sú neustále kontrolované, pravidelne obmieňané, najviac 3 roky staré a monitorované GPS, aby bol Váš tovar privezený včas a bezpečne do cieľa.

Životné prostredieJedným z cieľov spoločnosti je tiež dbať na životné prostredie. Darí sa nám to pravidelným obmieňaním vozového parku za najnovšie vozidlá s najprísnejšími emisnými normami. V našom servisnom stredisku tiež pravidelne dohliadame na technický stav vozidiel, stav pneumatík a nákladných priestorov.